Promocje

dobra, lepsza oferta

Karta klienta

 

Kupując dowolne kompletne okulary u nas od razu otrzymujesz kartę klienta, która oprócz pełnych informacji o twoich okularach stanowi jednocześnie imienną kartę rabatową. Okazuj ją przed dokonaniem zakupów dzięki temu otrzymasz rabat.

Okulary progresywne

Jeżeli potrzebujesz okularów różne odległości, jedne już przestały wystarczać. Masz jedne na dal, drugie do czytania. Chcesz korzystać z jednych? Skorzystaj z naszej promocji.

Kup kompletne okulary progresywne a możesz dodatkowo otrzymać

  • rabat 50% na kompletne okulary o dokładnie takich samych wartościach (drugie dla Ciebie) możesz jednak wybrać inne powłoki antyrefleksyjne, wykonać z barwieniem przeciwsłonecznym lub o zmiennym zabarwieniu (fotochromowe)
  • rabat 25% na kompletne okulary jeżeli z promocji skorzysta inna osoba (inne wartości).

Warunkiem uzyskania rabatu jest złożenie zamówienia w tym samym czasie. Rabat naliczany jest od tańszych okularów.

50% zostawiasz dla siebie czy przekazujesz?

Do zakupionych okularów progresywnych z soczewkami iD LifeStyle i3 oferujemy soczewki jednoogniskowe 50% taniej. Oferta dotyczy soczewek w indeksie 1.5 taką samą powłoką antyrefleksyjną jak twoje soczewki progresywne. Możesz rabat wykorzystać na swoje kolejne okulary lub przekazać go komuś z rodziny.

Wszystkie soczewki okularowe progresywne mogą być uszlachetnione dodatkowo bardziej zaawansowanymi powłokami, które mają większą odporność na zabrudzenia, na zarysowania, na zaparowania.

Promocja obowiązuje tylko i wyłączenie w chwili składania zamówienia na okulary progresywne i nie łączy się z innymi promocjami.

Dwuogniskowe DUO

Polecamy nową technologię soczewek dwuogniskowych bez widocznej linii podziału!. Soczewki DUO to:
– Nowy wygląd. Wygląd ma znaczenie, pozbawione są widocznej linii kojarzonej z podeszłym wiekiem.
– Harmonijne widzenie. Komfort widzenia jest równie ważny, zapewniają przejrzyste widzenie i łagodne przechodzenie pomiędzy obszarami widzenia.
– Większy wybór, pozbawione ograniczeń produkowane są z szerokiej gamy materiałów i uszlachetniane nowoczesnymi powłokami.

Soczewki Shamir Duo otrzymasz w cenie klasycznych soczewek dwuogniskowych z widoczną linią. Niższa cena obowiązuje tylko przy zakupie kompletnej pary okularów. Promocja trwa do 31 marca 2018r.

Ray-Ban – 30% taniej.

Kupując w okresie promocji dwie pary okularów marki Ray-Ban, drugie możesz otrzymać z rabatem 30%

Promocja dotyczy następujących zakupów:
– 2x okulary przeciwsłoneczne
– 2x kompletne okulary korekcyjne
– 1x kompletne okulary korekcyjne + przeciwsłoneczne

Rabat liczony jest od samej tańszej wybranej oprawki. Nie łączy się z innymi promocjami.

Badanie wzroku za 1zł

Dla osób zdecydowanych, które zaraz po badaniu wzroku zdecydują się zakupić nowe kompletne okulary, oferujemy rabat na badanie wzroku. Zamiast 100 zł zapłacisz symboliczną złotówkę. Badanie wykonywane jest przez optometrystów. Badania wzroku w salonie na Sobieskiego 22 przeprowadzane są w godzinach pracy salonu. Zalecamy jednak wstępną rejestrację telefoniczną.

Interesuje cię badanie wzroku?

Przeciwsłoneczne z korekcją

Wiosna! Słonecznych dni coraz więcej. Tym razem przygotowaliśmy dla okularników możliwość zakupu soczewek okularowych barwionych z korekcją w atrakcyjnej cenie.

Poza promocją barwienie to dopłata 80-90 zł do kompletu. W okresie wiosenno-letnim otrzymujesz je w prezencie! Teraz możesz mieć swoje okulary przeciwsłoneczne bez żadnej dopłaty. Są w cenie białych soczewek okularowych. Do wyboru o wiele więcej barwień jak i stopnia przyciemnienia (od delikatnego 15-25% do przeciwsłonecznej ochrony 80-90%)

Wszystkie soczewki spełniają normy oraz posiadają pełną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Przyjdź i zobacz wzornik.

Promocja cykliczna, trwa od 1 czerwca do 31 sierpnia każdego roku. Obowiązuje tylko i wyłącznie przy zakupie nowej kompletnej pary okularów (nowa oprawa + komplet szkieł)

Na każde warunki – Sensity

Sensity – to soczewki o zmiennym zabrawieniu. Zazwyczaj nazwywane fotochromowymi. Dostępne są w trzech kolorach zabarwienia: brązowym, szarym oraz zielonym. To jedna z najnowszych technologii jaka jest wykorzystywana na rynku optycznym. Soczewki pozwalają zastąpić okulary zwykłe oraz przeciwsłoneczne. Kupując kompletne okulary właśnie z soczewkami Sensity możesz otrzymać soczewki z najlepszą powłoką antyrefleksyjną. Lepsza powłoka to m.in. łatwiejsze czyszczenie, hydrofobowość, oleofobowość, antystatyczność, 3-letnia gwarancja na powłokę antyrefleksyjną.

q

Promocje nie sumują się oraz nie łączą. Czas trwania promocji jak w opisie każdej, w przypadku braku trwa gdy widnieje na stronie internetowej. O szczegóły proszę pytać optyka w salonie.

Promocje to nie wszystko.

Do swojej pracy podchodzimy uczciwie i rzetelnie. Cennik staramy się skalkulować w taki sposób aby realnie odzwierciedlał stosunek ceny do jakości. W swojej ofercie posiadamy produkty sprawdzonych firm, na których się nie zawiedliśmy przez wiele lat współpracy. Jakość oferujemy każdemu klientowi.

Jesteś zadowolony z naszych usług?
Nie zapomnij wspomnieć swoim znajomym. “Napiwki” mile widziane 🙂